تاریخ انتشار : سه‌شنبه 30 ژانویه 2024 - 10:00
کد خبر : 18760

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تهران

10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تهران

در این مطلب 10 تا از بهترین موسسه حقوقی در تهران، نام برده شده که سالها تجربه و تخصص و کارنامه درخشانی از فعالیت های حقوقی را ارائه می دهند. موسسات حقوقی زیادی در ایران مشغول فعالیت هستند که هدفشان رائه خدمات تخصصی حقوقی به مردم و موفقیت در پرونده های حقوقی است. این موسسات زیر نظر قوه قضائیه فعالیت دارند. شهر تهران به عنوان پایتخت کشور نیز، دارای تعداد زیادی از این موسسات حقوقی است و شما با انبوهی از موسساتی روبرو می شوید که ادعا می کنند بهترین هستند.

آنچه که در هنگام پیداکردن بهترین موسسه حقوقی در تهران باید به آن توجه کنید این است که همه موسسات حقوقی از وکلا و مشاوران حقوقی خبره و باتجربه برخوردار نیستند و نه تنها کمکی به شما برای حل مشکل حقوقی نمی کنند بلکه ممکن است با راهنمایی اشتباه نیز موجب ضرر و زیان بیشتر شما شوند.

بنابراین هنگام انتخاب بهترین موسسه حقوقی در تهران بسیار دقت کنید و به دنبال موسسه ای با سابقه درخشان در حل پرونده های حقوقی، بهره مندی از خبرگان حقوقی و همچنین کادر اداری مجرب باشید تا از انجام خواسته خود به بهترین نحو ممکن اطمینان حاصل نمایید.

درواقع بهترین موسسه حقوقی در تهران، در کنار برخورداری از وکلای باتجربه در زمینه های مختلف حقوقی همراه با اخلاق مداری و مشتری مداری، آماده رفع مشکلات و مسائل حقوقی و حل و فصل دعاوی تخصصی است.

برای انتخاب بهترین موسسه حقوقی تهران باید علاوه بر دقت در سابقه آن ها، خدمات این موسسات را نیز در نظر داشته باشید. بیشتر موسسات حقوقی خدماتی از قبیل امور خانواده، دعاوی کیفری، امور ملکی، امور بین المللی، دعاوی حقوقی، امور ثبتی را انجام می دهند اما نکته حائز امیت آن است که موسسه برتر حقوقی، به تفکیک موضوعات گوناگون اقدام به تشکیل بخش ها و دپارتمان های تخصص با وکلای متخصص می کند.

شاید برایتان این سوال مطرح شود که چرا به یک دفتر وکالت مراجعه نکنید؟ باید بدانید موسسات حقوقی از چندین وکیل خبره و باتجربه برخوردار هستند که اجماع نظرات ان ها روی پرونده می تواند نتیجه مطلوبتری را به دنبال داشته باشد، از سوی دیگر موسسات حقوقی دارای سیستم مدیریتی هستند که بر روند کار وکلا نظارت دقیق و مستمر دارند.

بنابر قوانین دادگستری و ثبتی کشورایران، افرادی که توانایی و تسلط کافی بر دانش حقوق داشته باشند و این توانایی اثبات شده باشد، توانایی ثبت موسسات حقوقی را خواهند داشت. اما ویژگی های بهترین موسسه حقوقی در تهران چیست؟ چگونه مطمئن شویم که مشکلات حقوقی ما به بهترین موسسه با افراد کاربلد و ماهر سپرده می شود؟

برای اینکه لیستی از بهترین موسسات حقوقی داشته باشیم معیارهای زیر را در نظر گرفته ایم:

 • تجربه
 • تخصص و مهارت
 • دپارتمان های تخصصی حقوقی
 • برخورداری و بهره مندی از وکلای خبره
 • برخورداری از کادر اداری مجرب
 • اخلاق مداری، احترام به مراجعه کنندگان و رعایت اصول مشتری مداری
 • رضایت موکلین و مراجعه کنندگان
 • تعداد پرونده های موفق حقوقی
 • پیگیری مستمر و دقیق پرونده های حقوقی

موسسه بین المللی داوری و حقوقی دکتر بهنیایی

بهترین موسسه حقوقی در تهران

موسسه بین المللی داوری و حقوقی دکتر بهنیایی با بیش از دو دهه تجربه در امور مختلف حقوقی آماده ارائه خدمات حقوقی به مراجعه کنندگان محترمی است که به دنبال بهترین موسسه حقوقی در تهران هستند. این موسسه با بیش از 100 هزار پرونده موفق حقوقی و بهره مندی از بیش از 2 هزار وکیل و داور و همچنین داشتن کادر مجرب اداری، اقدام به پذیرش پرونده های حقوقی، داوری و وکالت به مراجعان داخل و خارج از کشور با بالاترین سرعت می نماید.

مزیت عمده بنیاد حقوقی دکتر بهنیایی برخورداری از کمیسیون های تخصصی است. این موسسه با تشکیل بیست کمیسیون مختلف در امور حقوقی، به صورت تخصصی اقدام به بررسی پرونده ها می کند، به این صورت که باتوجه به ماهیت و موضوع پرونده، آن را به کمیسیون تخصصی ارجاع می دهد. از سوی دیگر بر روند عملکرد کلیه کمیسیون ها به صورت مستمر و دقیق نظارت به عمل می آید.

برخی از مهم ترین کمیسیون های موسسه حقوقی دکتر بهنیایی عبارتند از: کمیسیون حقوق مالی، کمیسیون امور قراردادها، کمیسیون حقوقی مالیاتی، کمیسیون مهاجرت، کمیسیون ملکی و ثبتی، کمیسیون اداری، کمیسیون پزشکی، کمیسیون مالکیت فکری، کمیسیون بازرگانی، کمیسیون حقوق ارتباطات، کمیسیون حقوق شرکت ها، کمیسیون انرژی، کمیسیون حقوق خانواده، کمیسیون حقوقی ورزشی، کمیسیون حمل و نقل، کمیسیون کیفری

بنیاد حقوقی بهنیایی مدعی رضایت 100 درصد موکلان و موفقیت قطعی پرونده های حقوقی ست، ادعایی که آن را در عمل ثابت نموده است.

موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد

موسسه حقوقی وکلای دادگستر پاسارگاد یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران به شمار می رود که از وکلای بسیار زبده و کاربلد تشکیل شده و در امور متفاوت حقوقی مانند دعاوی کیفری، قراردادها، نفقه و مهریه، خانواده، قراردادهای بین المللی، ثبت برند و امور مربوط به مهاجرت فعالیت می نماید.

از مزیت های اصلی موسسه دادگستر پاسارگاد مشاوره های تلفنی و انجام امور وکالت در شهرستان هاست که با اعزام وکیل به شهرستان ها، به موضوع پرونده ها رسیدگی می گردد.

موسسه حقوقی دادگان

یکی دیگر از بهترین موسسه حقوقی در تهران، موسسه حقوقی دادگان است که از وکلا و مشاوران مجرب در امور تخصصی و حقوقی برخوردار بوده و پرونده های حقوقی را تا حدود 98 درصد به موفقیت می رساند. این موسسه در حوزه های گوناگونی مانند امور تجارت بین الملل، حقوقی، کیفری و غیره، پرونده های حقوقی بسیار زیادی را پذیرفته و آماده ارائه خدمت به مراجعان است.

مشاوره ها در موسسه حقوقی دادگان، به سه صورت حضوری، تلفنی، آنلاین انجام می گیرد و درصورتی که امکان مراجعه حضوری را ندارید، می توانید برای برخورداری از مشاوره حقوقی با آن ها تماس بگیرید.

موسسه حقوقی سفیر صلح

در لیست بهترین موسسه حقوقی در تهران موسسه حقوقی سفیر صلح نیز قرار دارد. این موسسه یکی از بهترین موسسات حقوقی است که می توانید به انتخاب بهترین وکلا و مشاوران، پرونده حقوقی خود را به آن ها بسپارید. موسسه حقوقی سفیر صلح جزو موسسات بسیار مشهور و معروف در تهران است که خدمات حقوقی متنوعی را به مردم ارائه می دهد.

این موسسه حقوقی همواره سعی دارد با تلاش و پیگیری های منظم وکلای بسیار مجرب، نتیجه بسیار خوبی در پرونده مراجعه کنندگان حاصل شود.

موسسه حقوقی آساک

موسسه حقوقی آساک به عنوان یکی از بهترین موسسه حقوقی در تهران توانسته با ارائه بهترین مشاوره های حقوقی تخصصی و پیگیری پرونده های موکلین، سوابق کاری درخشانی را در پرونده های حقوقی خود ثبت کند و در زمره برترین موسسات حقوقی قرار بگیرد. خدمات موسسه حقوقی آساک در زمینه های گوناگون حقوقی به وسیله وکلای حاذق و باتجربه انجام می پذیرد.

موسسه حقوقی آراز فرتاک

آراز فرتاک با برخورداری از مجرب‌ ترین ومعتبرترین وکلای تهران در بخش‌ های حقوق تجارت بین الملل، حقوق و دعاوی داخلی به ارائه خدمات مشاوره حقوقی و وکالت به اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از داخلی و خارجی می‌ پردازد.

برخی از مهم ترین حوزه های فعالیت موسسه آراز فرتاک در زمینه ارائه خدمات وکیل ملکی، وکیل مهاجرت، وکیل شرکت ‌ها، وکیل مالیاتی و وکیل خانواده است که به مراجعین بهترین مشاوره توسط بهترین وکلای پایه یک داده می ‌شود.

موسسه حقوقی و داوری امین عدالت کبریا

هدف موسسه حقوقی عدالت کبریا بازکردن گره از مشکلات مراجعین و به دست آوردن رضایت موکلین خود است. این موسسه حقوقی با بهره مندی از وکلای پایه یک دادگستری در زینه های گوناگون حقوقی به صورت تخصصی به ارائه خدمات می پردازد.

وکلای موسسه دارای علم و آگاهی از قوانین مربوطه علی الخصوص قوانین جدید بوده و همچنین از رویه قضایی و روند دادگاه‌ها، مطلع و واقف هستند و به دنبال انجام موفقیت آمیز پرونده های حقوقی می باشند.

موسسه حقوقی مبدا

داشتن تیم حقوقی متشکل از وکلای باتجربه و حقوقدانان ماهر، از جمله ویژگی های موسسه حقوقی مبدا است که آن را در لیست بهترین موسسه حقوقی در تهران قرار می دهد. این موسسه نیز در امور مختلف حقوقی و دعاوی گوناگون قضایی اقدام به ارائه خدمات به مراجعه کنندگان نموده و مشاوره های حقوقی را به صورت حضوری و تلفنی  در اختیار آنان قرار می دهد تا در صورتی که نتوانند مراجعه حضوری داشته باشند، مشاوره تلفنی دریافت نمایند.

موسسه حقوقی ثمین عدالت

ثمین عدالت دارای مزایای گوناگونی در میان موسسات حقوقی است که آن را جزء لیست بهترین موسسه حقوقی در تهران قرار می دهد. سیستم مدیریت قوی همراه با وکلای متخصص و برجسته روی پرونده های حقوقی کار می کنند. تمامی فعالیت وکلا در این موسسه توسط سیستم مدیریتی آن نظارت می شود. از سی دیگر وکلا باید به صورت منظم به موکلین خود اطلاع رسانی و گزارش دهی داشته باشند.

موسسه حقوقی حق جویان توانا

موسسه حق جویان توانا مجموعه ایست که از وکلای باتجربه و جوان در کنار هم استفاده می کند. هدف این موسسه حقوقی پیشبرد هر چه سریع تر و نتیجه گیری بهتر در روند پرونده های مراجعه کنندگان است. موکلین موسسه  در جریان تمامی مراحل و میزان پیشرفت پرونده قرار می گیرند.

در موسسه حقوقی حق جویان توانا برای آن دسته از اشخاصی که امکان مراجعه حضوری ندارند، خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین نیز فراهم گردیده است.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.